logo v rohu_1
chic_emp_logo_final

Kreslená tahová stealth strategie o slepicích a jejich konspiraci.

kotlik

Příběh

Slepičí impérium rozevírá svá křídla a do jejich stínu se noří nová a nová teritoria. Lasičák se probouzí po náletu slepic na jeho domovskou osadu a zjišťuje, že opeřenci odnesli nejen peníze, bylinky a jeho boty, ale také kamarádku žabku. Vydává se na výpravu, během které objevuje temná tajemství impéria.

O hře

Chicken Empire: Weasel in shadows je stealth tahová strategie. V roli lasičáka budete muset během pátrání po žabce nenápadně infiltrovat slepičí základny, s čímž vám budou pomáhat speciální schopnosti. Čeká vás humor a nadsázka v ručně ilustrovaném světe, kde se vyhýbáme násilí.

Úspěšného splnění úrovní bude možné docílit různými cestami a kreativita se cení. Hra by měla být dostatečně náročná i pro zkušenější hráče. Pro opravdové nadšence připravujeme systém výzev.

FAQ

Na hře intenzivně pracujeme a její vydání plánujeme rok 2022. Slepice se ale mohou zpozdit. Raději hru vydáme déle, než ji vydat nevyladěnou. (Nechceme být jako polský kohout. ;))

Hra vyjde na Steamu, tedy na Windows. Další platformy zvažujeme a uvidíme podle zájmu hráčů. 

Moc nás těší tvůj zájem! V tuto chvíli budeme moc rádi, pokud necháš svůj email v newsletteru, nebo olajkuješ náš Instagram či Twitter a budeš na nich sdílet věhlas slepičího impéria! Sleduje také naše nedělní streamy na Twitchi. Nezapoměň si nás také přidat na Steam wishlist.

Rádi naše fanoušky a další vývojáře potkáváme na festivalech a výstavách. Kam se chystáme, se dozvíš na Instagramu. Kde nás ale můžeš vidět pravidelně, je náš nedělní stream na Twitchi. Tam ukazujeme zákulisí vývoje a rádi vyslechneme vaše nápady a názory.

Mezi testery vás zařadíme moc rádi, jen si trochu vyzradíte hru. Do testování se můžete přihlásit zde. Testování probíhá formou online hovoru a provede vás jím Martin. Realizujeme ho ve vlnách a je tedy možné, že se ozveme třeba až za několik týdnů.

První nápad, který byl následně přetvořen do prototypu, přišel někdy v říjnu 2020. Začátkem roku 2021 se k nám přidaly ilustrátorka Zuzka a animátorka Verča. Od té doby na hře pracujeme intenzivně.

Ano, hra bude mít plnou českou a anglickou lokalizaci.

Newsletter