Zakázková tvorba

Logická reklamní arkáda HexaElectric

Procedurálně generovaná logická hra. Jeden průchod zabere dvě minuty a výsledky se zaznamenávají do tabulky vítězů. Hráči jsou motivováni hrát opakovaně a snažit se překonat nejvyšší skóre. Hra byla vytvořena jako součást virtuálního stánku.

Detektivní hra Temnýho parťáci

Hra vznikla jako nástavba pro výstavu českých památek sestavených z Lega, ku příležitosti výročí 100 let republiky. Klient nás kontaktoval s požadavkem gamifikovat výstavu a vytvořit vzdělávací živou hru navázanou na historické události vyobrazené na výstavě. Hra je v provozo od roku 2018

Augmentovaná realita a interaktivní učebnice

V rámci startupu ProSpolužáky, který se zabývá modernizací vzdělávání, jsme pracovali na augmentované realitě propojené s učebnicemi matematiky. Bylo tak možné interagovat s grafy a vizualizovat slovní úlohy. Součástí projektu byly také vzdělávací videa a animace.

Napište nám

Hra podle vašich představ.

Reklamní hry

Reklamní hry umožní komunikovat s klienty neotřelým způsobem. Mohou být součástí soutěží, nebo vytvořené tak aby se šířili virálně. 

Vzdělávací hry

Vzdělávání zážitkem se stává populárním trendem. Učení skrze hraní je efektivnější a zábavnější, než klasické učení nebo přednášky. Z hraní získáte důležitá data, která můžete využít k zefektivnění dalších projektů.

Vaše vysněné světy

Máte námět na hru, kterou byste chtěli převést do reálného projektu? Napište nám, třeba právě váš projekt bude příštím bestsellerem.

Napište nám.